CHCEME VÍCE...

Počet lidí, kteří používají technologie v každodenním životě, neustále roste a s tím i nároky, které zaměstnavatelé, kolegové, partneři a přátelé mají. Nosíme u sebe chytré telefony, tablety a další zařízení, ale málokdo je schopen využít je tak, aby zjednodušovaly práci a zvyšovaly efektivitu. Pomůžeme Vám s výběrem a nastavením technologií Apple. Skloubení hardwarových možností s macOS a iOS dělá ze zařízení Apple perfektního pracovníka a společníka, co si i přes všechna bezpečnostní opatření udržuje jednoduchost použití pro uživatele. S aplikacemi pro osobní produktivitu a plánování dokážete mít digitální kancelář kdekoliv a kdykoliv. Poskytujeme konzultace, vedeme tématické workshopy, trénujeme týmy i jednotlivce.

MAC

Je dnes společně s macOS dobrá volba v momentě, kdy chcete skrze počítač získat jiný přístup, když se chcete dostat ze stereotypu jednoho směru práce a uvažování. Bezpečnost, snadná správa, intuitivní uživatelské prostředí a široká škála možností využití - to jsou hlavní přednosti, které uspokojí pracovní potřeby a zvýší Vaši efektivitu. 

iPAD

Nabídka nástrojů a aplikací dělá z iPadu nepostradatelného pomocníka. Zejména jeho mobilita jej předurčuje jako společníka na cestách. Bez povšimnutí nemohou zůstat ani jeho prezentační schopnosti. Správné nastavení v rámci denních činností Vám usnadní život a umožní využít potenciál Vašeho pracovního dne na maximum. 

iPHONE

Již od roku 2007, kdy byl představen první iPhone, máme v rukou osobní, snadno ovladatelný kapesní počítač s dotykovou obrazovkou. Jeho hlavní výhoda spočívá v neomezeném množství možností využití. Je základním stavebním kamenem efektivní kanceláře.

1085

účastníků programů

106

workshopů

37

přednášek

144

konzultací

KOMU JSME POMOHLI...

JSME RÁDI, ŽE NAŠIMI KLIENTY JSOU MIMO JINÝCH TYTO SPOLEČNOSTI