Co vás čeká...

Apple představil HomeKit, jako vlastní platformu pro automatizaci domácností, na své konferenci WWDC v roce 2014. Integrace do iOS se platforma dočkala o dva roky později, tedy v roce 2016 s příchodem iOS 10. Systém tu sice byl, ale příslušenství poskrovnu, a tak až nyní, o čtyři roky později, zažíváme ten pravý příchod HomeKit do našich domovů. Na workshopu si představíme HomeKit samotný, projdeme konkrétní nastavení aplikace Domácnost, vyzkoušíme si většinu dostupného příslušenství a na závěr se podíváme na scény a automatizace v reálných situacích.

Konkrétně projdeme:

  • Základní informace o HomeKit,
  • seznámíte se s aplikací Domácnost,
  • podíváme se na podmínky, pravidla a doporučení,
  • nastavíme společně domácnost a vytvoříme jednotlivé místnosti,
  • získáte informace o podporovaném příslušenství,
  • naučíte se přidávat příslušenství do domácnosti,
  • vyzkoušíte si nastavení scén a automatizací,
  • otestujete si více než 20 podporovaných HomeKit produktů přímo na místě,
  • dostanete odpovědi na své otázky.

Jak bude workshop probíhat:

Celý  workshop bude probíhat volnou formou. Lektoři účastníky provedou celým tématem, jednotlivými body, které následně rozvinou formou diskuze s účastníky. Všichni účastníci budou moci souběžně s výkladem pracovat na vlastních iOS zařízeních, bude jim nasdílena zkušební domácnost a budou moci otestovat jednotlivá příslušenství, jejich nastavení, vytvoří si scény a automatizace.

Kdo workshop povede:

Workshopem vás provedou Jiří Hubík a Filip Brož. Jirka je lektor a trenér managementu, CEO vzdělávací společnosti Trendy Connect, fanda Applu a moderních technologií, redaktor iPure, protagonista videocastu iPure Gadgets Channel (IPGCH), early adopter, cestovatel a milovník života. Filip je product manager ve společnosti EasyCo, psychoterapeut, spisovatel, zakladatel a šéfredaktor magazínu iPure, protagonista videocastu iPure Gadgets Channel (IPGCH), fanda Applu (pravá iOvce), milovník filmu, hudby a knih.

Komu je workshop určen:

Všem, kteří si chtějí vytvořit chytrou domácnost na platformě Apple.

Co budete potřebovat:

Chuť naučit se něco nového a vlastní iOS zařízení, pokud si HomeKit chcete vyzkoušet na něm.

Místo a čas konání:

Vypsané termíny: Připravujeme termín Kapacita: 12 lidí Čas: 18:00 - 20:00 hod. Místo: EasyCo s.r.o. Bezová 1658/1, 147 00 Praha 4 - Braník (budova Golden office, 12 patro) Cena: 890,- Kč (pro předplatitele magazínu iPure 790,- Kč)

Přihláška na workshop

Vyberte požadovaný workshop a termín (vyžadováno)

Zvolte cenovou variantu (vyžadováno)

Vaše jméno a příjmení (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váše telefonní číslo (vyžadováno)

Fakturační adresa

Shrnutí Vaší objednávky a údaje pro platbu Vám zašleme v potvrzení na uvedený e-mail. Objednávky zpracováváme rámcově v hodinách.

Partneři workshopu: